Byt 2+kk  46 m², Bašteckého,

Praha 5, Stodůlky

Prodáno

3.300.000 Kč

Světlý byt 2+kk, OV ve velmi dobrém stavu. Užitná plocha 46 m2 (sklepní kóje 3 m2). Plastová okna se žaluziemi jsou orientována na západ. Uspořádání a výměry místností se dozvíte z 2D plánku. Povrch podlah je z PVC kromě koupelny a samostatného WC, kde je položena dlažba. V zádveří se nachází vestavěná skříň s velkorysým úložním prostorem. Vytápění bytu probíhá dálkově. V kuchyni naleznete elektrický sporák s troubou.

Náklady na provoz bytu včetně fondu oprav a vlastní spotřeby elektřiny jsou mimořádně nízké. Dle posledního vyúčtování činí 2200 Kč/měsíc.

Bytové jádro je provedeno z Ytongu. Byt se nachází ve 4. z deseti nadzemních podlaží. Konstrukce bytového domu je smíšená se zateplením (třída úsporná).

Dům se nachází v klidné zóně se vzrostlými stromy před vchodem. Ve vnitrobloku využijete zatravněný prostor se stromy a dětským hřištěm. Hezké a čisté společné prostory domu, dobře fungující SVJ. Stodůlky disponují plnou dopravní obslužností (metro B, autobusy) a občanskou vybaveností (školy, školky, restaurace, pošta, LIDL, Albert atd.). 

Mnohostranné využití bytu: 
- Pro mladou rodinu nebo jednočlennou domácnost.
- Možno upravit na 2+1 pro 2 studenty.
- Vhodné i jako investice. Byt lze rychle pronajmout. 

Místa k parkování se nachází před domem přímo pod okny bytu. Na procházku si můžete vyjít do blízkého Prokopského a Dalejského údolí.

RNDr. Martin Pleskač

Spálená 97/29, 110 00 Praha 1

martin.pleskac@re-max.cz

www.martinpleskac.cz

T: 734 862 973

Chci prodat

Certifikáty

GDPR

© 2020 Martin Pleskač