Stavební pozemek 1244 m²,

U Potoka, Stará Huť

Rezervováno

Nabízíme pozemek o výměře 1244 m² v obci Stará Huť v těsném sousedství Dobříše. Pozemek je územním plánem určen pro stavební účely (bydlení individuální v rodinných domech venkovské).

 

Silnou stránkou pozemku je možnost připojení na všechny inženýrské sítě (elektřinu 230V / 400V, obecní vodovod, obecní kanalizaci i plynový řad). Veškeré inženýrské sítě jsou vedeny v bezprostřední blízkosti pozemku. Dalším výhodou nemovitosti je kopaná studna, jejíž voda je využívána pro plnění bazénu a na zalévání zahrady.

 

Pozemek má dva pohodlné přístupy - jeden z východní a druhý ze západní strany. Na pozemku stojí selské stavení k rekonstrukci nebo odstranění. Pozemek je porostlý trávou s několika ovocnými stromy, lískami a ořechy.

 

V místě je školka, škola, pošta, obecní úřad, autobusová a železniční zastávka. V blízkém okolí naleznete brdské lesy i možnost koupání. Praha stanice metra Smíchovské nádraží je autem dostupná do cca 35 min. 

 

Upozornění: V případě, že zájem o nemovitost předčí očekávání, naše RK doporučí prodávající straně, aby si vybrala nejlepší nabídku. Děkujeme za pochopení.

 

Jsme připraveni vám zajistit hypotéční úvěr.

RNDr. Martin Pleskač

Spálená 97/29, 110 00 Praha 1

martin.pleskac@re-max.cz

www.martinpleskac.cz

T: 734 862 973

Chci prodat

Certifikáty

GDPR

Články

© 2020 Martin Pleskač