Byt 2+kk  48 m², Hřebečská,

Kladno, Kročehlavy

Prodáno 

Světlý byt 2+kk v OV. Užitná plocha 48 m2. Bytové jádro je provedeno ze sádrokartonu. Povrch podlah je z PVC kromě koupelny, kde je položena dlažba. V kuchyni naleznete varnou desku s elektrickou troubou. V zádveří a v ložnici se nachází vestavěné skříně s velkorysým úložním prostorem. Plastová okna jsou opatřena žaluziemi. Uspořádání a výměry místností se dozvíte z 2D plánku. Vytápění bytu probíhá dálkově. Náklady na provoz bytu včetně fondu oprav činí 3.000 Kč/měsíc + individuální spotřeba elektřiny. 

Byt se nachází v 6. patře z celkových sedmi. Konstrukce bytového domu panelová se zateplením. Dům se nachází v klidné zóně se vzrostlými stromy před vchodem. 

 

Kročehlavy disponují plnou občanskou vybaveností (školy, školky, restaurace, pošta, supermarkety atd.) i dopravní obslužností. Stanice metra Veleslavín je autobusem dostupná za 30 min., autem za cca 20 min.

 

Mnohostranné využití bytu. Pro mladou rodinu nebo jednočlennou domácnost. Vhodné i jako investice. Byt je volný ihned a lze rychle pronajmout. 

 

Místa k parkování se nachází před domem přímo pod okny bytu. Na procházku si můžete vyjít do blízkého lesoparku Bažantnice, kterým prochází cyklotrasa. 

RNDr. Martin Pleskač

Spálená 97/29, 110 00 Praha 1

martin.pleskac@re-max.cz

www.martinpleskac.cz

T: 734 862 973

Chci prodat

Certifikáty

GDPR

Články

© 2020 Martin Pleskač