RD 3+1 / 1+1, Jahodnická,

Hloubětín, Praha 9

Na prodej

9.000.000 Kč

Nabízený cihlový dům je vhodný pro zájemce, který požaduje klidnou lokalitu v Praze s výhledem na les a louku. Nemovitost je napojena na všechny inženýrské sítě (elektřinu 240/400 V, městský vodovod, plyn i kanalizaci).

 

Dům je možné využít jako dvě oddělené jednotky 3+1 a 1+1 s vlastními vstupy případně rekonstruovat na jednu větší jednotku. Dům lze s menšími úpravami obývat ihned. Případné větší úpravy lze provádět průběžně.

 

Okna na jih jsou dřevěná špaletová, na severní stranu byla instalována nová plastová okna s trojskly. Vytápění je nyní plynové (WAW). Krytiny podlah jsou z PVC nebo dlažby. Půdorys domu je přibližně 100 m2. Dvorek a zahrada s jižní orientací a severní předzahrádka mají celkovou výměru zhruba 290 m2. Na jižním okraji zahrady je k dispozici zděná kůlna. Další úložní prostor poskytuje menší zděná kůlna přístupná ze dvorku.

 

V přízemí naleznete tři pokoje, kuchyň, komoru, koupelnu, samostatné WC se sprchovým koutem a zádveří. V prvním patře je místnost pro instalaci kuchyně, pokoj, samostatné WC s umyvadlem a komora.

 

Velmi hezká lokalita. Nejbližší MHD je 4 min chůze. Rádi vám pomůžeme s hypotečním úvěrem.

RNDr. Martin Pleskač

Spálená 97/29, 110 00 Praha 1

martin.pleskac@re-max.cz

www.martinpleskac.cz

T: 734 862 973

Chci prodat

Certifikáty

GDPR

Články

© 2020 Martin Pleskač