Jak vzbudit zájem o prohlídku vaší nemovitosti a získat vyšší cenu

Zájemci o koupi nemovitosti vidí na internetu nepřeberné množství nabídek. Když první fotografie vaší nemovitosti přitáhne pozornost a další fotografie potvrdí první dojem, zájemce bude reagovat rychle. 

 

Tyto dvě fotografie byly pořízeny ve stejné místnosti. Která z nich ve vás vzbudí větší zájem o prohlídku?

Bude-li vaše nemovitost představena fotografií v nižší kvalitě, zájemce si vybere jinou nabídku. Neoslovíte jej, i kdyby byla nemovitost nabízena za méně, než je její skutečná cena.

Čím více zájemců zareaguje na vaši nabídku, tím větší prostor se vám otevírá pro vyšší cenu. Pokud máte vaši cenu na maximální úrovni, větší počet zájemců vás spolehlivě ochrání proti žádosti o slevu.

Fotografie musí zdůrazňovat silné stránky nemovitosti. Prostor, dostatek světla, pořádek, kvalita materiálů přitahují pozornost kupujících jako magnet.

Lidé jsou často povzbuzeni zkušeností s fotoaparátem v telefonu. Zapomíná se na to, že světelné podmínky uvnitř budov jsou velmi odlišné od ideálních podmínek venku. První snímek byl pořízen kompaktním fotoaparátem bez ohledu na zákonitosti platné při fotografování nemovitostí. Vidíte ten dojem úzkého prostoru, přeexponované okno a tmavý zbytek místnosti? Druhý snímek byl pořízen profesionálním fotografem. Odborný přístup zde umožnil podání silných stránek nemovitosti tak, jak je kupující uvidí na prohlídce. 

Fotografie jsou vaše velká příležitost prodat rychle za vynikající cenu.

 

Jak pracuji

Pro fotografování nemovitostí vždy povolám specialistu. Kvalitní prezentace je však jen základ. Stejné nároky jako vidíte u fotografií, na mě můžete klást ve všech ostatních oblastech. Právní služby, marketing a práce s kupujícím probíhají tak, abych prodávajícímu zabezpečil nejvyšší možnou prodejní cenu.

Pokud jsou všechny činnosti makléře na patřičné úrovni, lze očekávat i o 15% vyšší prodejní cenu, než když se prezentace nemovitosti, marketing a práce s kupujícím podcení.

 

Pro dotaz nebo pomoc mě kontaktujte telefonem, e-mailem nebo přes formulář.

Spálená 97/29, 110 00 Praha 1

T: 734 862 973

  • Facebook - Grey Circle
  • LinkedIn - Grey Circle

Beroun, Kladno, Hýskov