Chata 73 m², pozemek 396 m², 

Na Viničkách, Hýskov

Prodáno 

Nemovitost má celou řadu silných stránek.

- Je zde zřízeno připojení na 4 inženýrské sítě: přívod elektřiny NN, plynu, obecního vodovodu i napojení k obecní kanalizaci.
- Vytápění objektu a ohřev vody jsou zajištěny plynovým kotlem.
- Metro Praha Zličín je dostupné autem za 20 min.
- Hezké a klidné místo.
- Parkování na vlastním pozemku.

Hýskov má vynikající dopravní obslužnost, která je zabezpečena více než 35 odjezdy autobusu a vlaku v pracovní dny. Obec leží na hranici CHKO Křivoklátsko. V nejbližším okolí naleznete rozsáhlé lesy, možnost koupání v Berounce a cyklostezku. Na své si přijdou turisté, rybáři, houbaři, milovníci grilování.

 

Půdorys stavby včetně verandy má výměru 44 m2 a stojí na pozemku o celkové výměře 396 m2. Chata má tři podlaží: zděné přízemí, montované patro, které je opatřeno tepelnou izolací a podkroví.

 

V přízemí směrem k jihu se nachází otevřená veranda s posezením. V přízemí uvnitř chaty naleznete zádveří, kuchyni, komoru, sprchový kout s WC a dvě menší technické místnosti. Pro přístup do patra můžete zvolit vnější nebo vnitřní schodiště. V 1. patře je umístěn obývací pokoj, zasklená veranda s neobyčejným výhledem a koupelna s vanou a druhým WC. V podkroví se nachází ložnice. Na pozemku je zřízena kopaná studna.

RNDr. Martin Pleskač

Spálená 97/29, 110 00 Praha 1

martin.pleskac@re-max.cz

www.martinpleskac.cz

T: 734 862 973

Chci prodat

Certifikáty

GDPR

Články

© 2020 Martin Pleskač