Reference

Ráda bych poděkovala panu Pleskačovi za skvělou práci při prodeji mé nemovitosti. Vše proběhlo bezproblémově a k mé naprosté spokojenosti, ale také i všech zúčastněných. Zpočátku jsem měla obavy ze spolupráce s realitní kanceláří, ale mé obavy se rychle rozplynuly a nyní už bych jinou cestou neprodávala. Skvělá komunikace, dobré rady a rychlý postup, Pan Pleskač je profesionál, který si ví rady v každé situaci. Vřele doporučuji!

 

Patricia Urbanová, prodávající

S jednáním pana Pleskače jsem byla velmi spokojená, líbilo se mi jeho velmi slušné jednání, častá informovanost, jeho profesionalita. Je vidět že své práci rozumí a že ji dělá s nadšením. Určitě bych ho doporučila všem, kdo budou práci realitního makléře potřebovat. Moc mu děkuji a zdravím.

Jana Heřmanová, prodávající

Velmi odborně a profesionálně provedené služby realitního makléře včetně osobního a klientsky přívětivého přístupu. Při jednání spolehlivý, obětavý, vždy připravený a drží slovo. Pracuje aktivně, bez prodlev. Člověk na svém místě.

Zuzana Schulzová, prodávající

Panu Pleskačovi dávám desítku s hvězdičkou. S jeho prací jsem velmi spokojen, profesionál jak má být. Všechno perfektně vysvětlil a zařídil v dohodnutých termínech, a to měl práci ztíženou jednáním s institucí, nikoliv se soukromým klientem. Děkuji mu tímto ještě jednou za jeho vzorné služby a ať se mu i nadále v realitách dobře vede.

Jiří Siegl, spokojený zákazník

Pan Pleskač je makléř, který s klientem stále komunikuje a podává nejnovější informace o stavu nemovitosti. Je s ním velice příjemná spolupráce.

Helena Strnadová, kupující

Velice pečlivý, zodpovědný, pohotový, solidní makléř.​

Maria Zigmundová, pronajímatelka

Děkuji makléři za jeho práci! Velice oceňuji profesionální přístup: komunikace bez ohledu na pracovní dobu, trpělivé a odborné reakce s důrazem na progres a veliká empatie. Nebyl problém x-krát vidět nemovitost, zjišťovat a zajišťovat věci nad rámec své odpovědnosti, setkat se a probrat vše osobně, papíry řádek po řádku atd. To vše byl důvod, proč jsem nemovitost nakonec úspěšně koupil, byť jsem to chtěl několikrát vzdát. Makléř dokázal po celou dobu projekt řídit, udávat tempo a mít vše pod kontrolou. Všem doporučuji a doporučím i svým známým.

Igor Ďurdík, kupující 

Jsem 100% spokojen s profesionálním a aktivním přístupem pana Pleskače. Ve srovnání s jinými "makléři" proaktivně hledá v našem případě kupujícího, má výborné argumentace a znalosti. Pan Pleskač nám poskytl nadstandartní servis, který velice pomohl ke zdárnému dokončení prodeje. Můžeme pana Pleskače doporučit oproti jiným "makléřům" působících v regionu.

Zdeněk Mansfeld, prodávající

Pan Pleskač je vždy ochotný, důsledný a precizní.

 

Michal Šmeral, kupující

Práce makléře pana Pleskače byla profesionální, vždy jsem měl pocit, že dělá pro mne jako klienta maximum.

 

Jaromír Charvát, prodávající

100% služby A-Z, nemám k tomu více co dodat.

 

Martin Dvořáček, kupující

Staňte se naším spokojeným klientem

RNDr. Martin Pleskač

Spálená 97/29, 110 00 Praha 1

martin.pleskac@re-max.cz

www.martinpleskac.cz

T: 734 862 973

Chci prodat

Certifikáty

GDPR

Články

© 2020 Martin Pleskač