Družstevní byt 2+kk  47 m², Šimůnkova,

Praha 8, Kobylisy

Prodáno

Světlý byt 2+kk v družstevním vlastnictví. Užitná plocha 47 m2. Zděné jádro. V pokojích jsou položeny koberce, v kuchyni a předsíni PVC a v koupelně a na WC dlažba. V kuchyni dále naleznete varnou desku s elektrickou troubou, myčku a lednici – vše zn. Bosch. V předsíni se nachází vestavěné skříně s velkorysým úložním prostorem. Na patře je k dispozici praktická komora. Uspořádání a výměry místností se dozvíte z 2D plánku. Vytápění bytu probíhá dálkově. Náklady na provoz bytu včetně fondu oprav činí cca 3.000 Kč/měsíc + individuální spotřeba elektřiny.

Byt se nachází v 5. patře z celkových 5. Orientace oken na západ. Konstrukce bytového domu panelová se zateplením a plastovými okny. Kobylisy disponují plnou občanskou vybaveností (školy, školky, restaurace, pošta, supermarkety atd.) a dopravní obslužností (tram, autobus, metro). Místa k parkování se nachází před domem. Stanice metra Ládví je vzdálena cca 10 min. chůze. 

Okolí je klidné a mimořádně bohaté na zeleň a vzrostlé stromy. Pár kroků od domu je lesopark Ďáblický háj / Ládví, který vybízí k procházkám a sportu. 

Byt je volný ihned. Anuita k bytu je již zcela splacená. Neplatíte daň z nabytí nemovitých věcí.

RNDr. Martin Pleskač

Spálená 97/29, 110 00 Praha 1

martin.pleskac@re-max.cz

www.martinpleskac.cz

T: 734 862 973

Chci prodat

Certifikáty

GDPR

Články

© 2020 Martin Pleskač