Byt 2+kk/L 63 m², U Školky,

Hořovice

Na prodej

2.481.000 Kč

Nabízíme ke koupi byt 2+kk/L v OV. Celková podlahová plocha 62,7 m2. Zděné bytové jádro. Podlahy bytu jsou plovoucí kromě koupelny a předsíně, kde je položena keramická dlažba. V zádveří se nachází vestavěná skříň. V ceně bytu jsou zahrnuty spotřebiče: elektrická varná deska, elektrická a mikrovlnná trouba, myčka, lednice a pračka. Uspořádání a výměry všech místností se dozvíte z 2D plánku. Vytápění bytu je velmi úsporné vlastním plynovým kotlem. Náklady na provoz bytu podle posledních vyúčtování služeb včetně fondu oprav a spotřeby elektřiny a plynu činí 3.200 Kč/měsíc.


Byt se nachází v přízemí v bytovém domě s 5 podlažími. Konstrukce bytového domu je smíšená se zateplením. Okna jsou plastová. Dům se nachází v klidné obytné zóně. V okolí Hořovic se rozprostírá Český kras, CHKO Křivoklátsko a brdské lesy.


Hořovice disponují plnou občanskou vybaveností (školy, školky, bazén, zimní stadion, restaurace,pošta, supermarkety atd.) i dopravní obslužností (MHD, autobusy, železnice). Stanice metra Zličín je autem dostupná za cca 35 min.


Součástí nabídkové ceny je i parkovací stání s kupní cenou 51.000 Kč.


Upozornění: V případě, že zájem o nemovitost předčí očekávání, naše RK doporučí prodávající straně, aby si vybrala nejlepší nabídku. Děkujeme za pochopení.


Jsme připraveni vám zajistit výhodný hypoteční úvěr.

RNDr. Martin Pleskač

Spálená 97/29, 110 00 Praha 1

martin.pleskac@re-max.cz

www.martinpleskac.cz

T: 734 862 973

Chci prodat

Certifikáty

GDPR

Články

© 2020 Martin Pleskač